Was this page helpful?

Talent Source

   

  cv-import-sources_480.png

   

  Talent Source

  Dokážeme si představit, ze na profesních a sociálních sítích je množství talentů, které jednak nemáte ve svém systému a pokud je máte, jsou informace o nich často zastaralé. Pomocí sužby Talent Source vás můžeme jednoduše propojit s nejvíce využívanými internetovými vyhledávači talentů, jakož jsou Linked In a Jobs.cz

  Talent Source s propojením na Linked In databázi, vám prozradí, zda-li již daného kandidáta máte v Atollon systému či nikoliv a případně jakými výběrovými řízeními z vaší strany prošel či celkovou historii komunikace. 

  Talent Source rovněž zahrnuje propojení s Jobs.cz. V případě otevřené pozice vystavené na Jobs.cz může kandidát hbytě reagovat odpovědním tlačítkem na pozici s automatickým uložením CV detailů do Atollonu bez nutnosti manuálního vkládání. 

  Talent Source také umí projení s vaším webovým obsahem, pokud je stránky vytvořena pomocí WordPress.org technologie. Jednoduše si pak můžete nechat zasílat reakce uchazečů na otevřené pozice na vašich stránkách.  

  V první fázi vývoje jsme se zaměřili na nejpoužívanější profesní síťe - portál LinkedIn a Jobs.cz. V příštích fazích bychom se rádi záměřili na Facebook a Profesia.sk, vše však podle požadavků našich klientů. 

  Automatický import životopisů

  Nástroj eliminující administrativu při vkládání životopisů do vaší databáze talentů. Zrychlete získávání nejlepších talentů díky pokročilému nástroji pro rozpoznávání a analýzu obsahu Atollonu.

  Propojení s LinkedIn.com

  Nástroj analyzující informace uložené ve vaší databázi talentů Atollon Recruitment a zároveň na pracovním portálu LinkedIn. Usnadňuje dohledávání talentů ve vaší DB, pomáhá vytvářet nové profily a aktualizovat stávající.

  Základní návod

  Instalace aplikace

  Propojení s Jobs.cz

  Základní návod

  Instalace aplikace

  Spuštění aplikace
  Vyhledávání talentů
  Profil uchazeče

  Propojení s WordPress.org

  Základní návod

  Instalace aplikace

  Spuštění aplikace
  Vyhledávání talentů
  Profil uchazeče
  Was this page helpful?
  Tag page (Edit tags)
  • No tags
  Pages that link here
  Page statistics
  3535 view(s), 23 edit(s), and 3985 character(s)

  Comments

  You must login to post a comment.

  Attach file

  Attachments

  FileSizeDateAttached by 
   cv-import-sources_480.png
  No description
  8.53 kB14:05, 14 Jun 2016branbergerovaActions
   talent-source.png
  No description
  9.56 kB13:50, 13 Jun 2016branbergerovaActions